İnternet Bankacılığında Hangi İşlemler Yapılır?

  1. Banka ve Atm Kuyruğuna Son!

Bankaya yahut ATM’ye gitmeden internet bankacılığı sayesinde birçok işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Gelişen günümüz şartlarında internetten birçok işlemi yapmak mümkünken; bankacılık işlemleri de buna çok çabuk dahil oldu. Herhangi bir ödeme yahut para yatırma işleminde bağlı bulunduğunuz, müşterisi olduğunuz bankanın şubesine gitmeden internet bankacılığı sayesinde işleminizi kolaylıkla ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bankada yahut ATM’de uzun kuyruklarda sıra beklemeden!

Online shopping
Online shopping
  1. Her İşlem İçin İnternet Şubesi

Örneğin fatura ödemelerinizin son günü ve bankaya gidecek vaktiniz yok. Bunun için hemen bir tıkla internet bankacılığı aracılığıyla faturanızı hızlıca ödeyebilirsiniz. Aynı şekilde herhangi bir yere para göndermek istediğinizde -bu havale de olabilir Eft de- hemen internet bankacılığıyla bu işinizi de kolaylıkla halledebilirsiniz. Kontör yüklemek yahut cep faturanızı ödemek için de internet şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Kredi kartınız yahut banka hesabınıza ait tüm hareketler dökümüne de hızlıca ulaşabilirsiniz. Kredi kartınıza bir ödeme yapmak isterseniz de; kartınızın bağlı bulunduğu hesabınızda yeterli miktarda paranız varsa bu ödemeyi de gerçekleştirebilirsiniz. Birçok kuruma ait ödemelerinizi bu kanalla gerçekleştirebilirsiniz.

internet-bankaciligi

  1. Döviz, Kredi ve Daha Fazlası

Bağlı bulunduğunuz bankanın internet şubesi için bir parolanız ve kullanıcı adınız olması gerekiyor. Bunu bankanız aracılığıyla kolayca elde edebilirsiniz. Ardından internet bankacılığı şubesine girdiğiniz anda yapabileceğiniz birçok işlemden birisi de; kendinize Euro, dolar vs. döviz hesabı açabilmenizdir. Açtığınız bu hesaplarınızda birçok döviz alımı ve satışı yapabilirsiniz. Zaten internet bankacılığında ekranınızda döviz kurlarını, değişen Euro, dolar vs. fiyatlarını görebilirsiniz.

  1. Her Başvuruya Açılan Kapı: İnternet Bankacılığı

İnternet şubesi sayesinde birçok başvuruda bulunabilirsiniz. Şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu sayede krediniz onaylandığı takdirde bankanıza uğrayıp kredinizi hesabınızdan hızlıca çekebilirsiniz. Birçok bankanın internet şubesinden aldığı kredi başvurularını onaylayıp, ilgili krediyi müşterisinin vadesiz hesabına geçirdiği de bilinmektedir. Siz de internet şubesi sayesinde vadeli vadesiz birçok ek hesap açabilir, kredi kartı başvurusunda bulunabilir, kredi kartınız varsa bile fırsatlarla dolu başka kartlar edinebilir yahut sevdiklerinize ek kart, sanal kart çıkarabilirsiniz.

No votes yet.
Please wait...